Hakkımızda

Firmamız hizmet hayatına 1 Şubat 2009 yılında Almanya Gelsenkirchen'de Erkek giyim,spor ve taraftar ürünleri satışı yapmak üzere "Gentelmen" ismi ile başlamıştır. 

Çalışma hatayı boyunca kaliteli ürünlerden, müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen firmamız Almanya pazarında oldukça ilerlemiş ve müşteri sayısını hergeçen gün artırmıştır. Sadece pazarlama üzerine hizmet veren firmamız 2011 yılında kendi ürünlerini imal etmeye başlamış ve kalitesini artırmıştır. Avrupa kalitesinde imalat yapan firmamız, Almaya pazarı haricinde Belçika, Hollanda, Avusturya, isviçre de çeşitli markalara çeşitli ürünler imal etmeye başlamıştır. 

2013 yılının ortalarında Avrupa'nın önemli markalarına imalat yapmaya başlamıştır. Her geçen gün pazardaki yerini sağlamlaştıran firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, Almanya'nın ilk dijital ürünler imal eden firmalarından birisi olmuştur. 

Firmamız Almanya'da birçok profesyonel ve amatör spor kulübüne forma, Atkı, Eşofman Nevresim vs. imalatı yapmaktadır.

Firmamız Almanya'nın ardından Türkiye de yeni yerinde hizmete girmiştir. Yabancı ülkeler yerine Türkiye'nin daha çok kazanması için, Almanya da ki üretim tesisi Türkiye'ye taşınacaktır. İlk etapta Dijital baskı ve Grafik departmanlarının bir kısmı taşınmıştır.   

Türkiye'ye yüksek kaliteli ürünler üeretmek için var gücümüzle çalışacağız. Yeni markamız olan Duel11 ile sizlerin hizmetindeyiz.

ŞUBE ve TEMSİLCİLİKLER
Merkez:
Adres:
DUEL11 SPORT TEXTİLE Yeni Karaman mh. Sanayi cd. No:154 Osmangazi BURSA
Telefon:      0 224 245 3 245 
Whatsapp: 0 546 245 3 245

Avrupa Temsilcisi:

Telefon:      0536 069 3245 
Whatsapp: 0536 069 3245